TRENER PERSONALNY
en
facebook
youtube
instagram
prezent
trener_personalny_warszawa9trener_personalny_warszawa6trener_personalny_warszawa10trener_personalny_warszawa11trener_personalny_warszawa8trener_personalny_warszawa2trener_personalny_warszawa4trener_personalny_warszawa1trener_konsultacje_dieta_onilnetrener_personalny_warszawa3trener_personalny_warszawa7

Oferta planów diety i suplementacji

diety odchudzające

płaski brzuch to w 70% odpowiednia dieta

Wypełnij <formularz konsultacji>, a na podstawie tego krótkiego wywiadu przygotuję dla Ciebie Twój indywidualny plan diety, dopasowany do upragnionego celu, jakim może być:

-odchudzanie, 

-redukcja tkanki tłuszczowej, 

-przybranie na masie, 

-wzmocnienie siły mięśni, 

-poprawienie wytrzymałości,

-optymalne i zdrowe odżywianie się, 

-obniżenie poziomu "złego cholesterolu" - LDL,

-uzyskanie smukłej i symetrycznej sylwetki,

-poprawienie nastroju poprzez odpowiednio zbilansowaną dietę.

 

W skład mojego planu dietetycznego wchodzą:

1. Wytłumaczenie, dlaczego konkretne składniki odżywcze znajdują się w diecie i jaka jest ich funkcja,

2. Wyliczenie kaloryczności na podstawie wywiadu i określenia wysiłku fizycznego w ciągu dnia,

3. Rozłożenie posiłków według trybu życia,

4. Od kilku do kilkudziesięciu przykładowych posiłków do przygotowania w domu lub substytuty posiłków do zjedzenie "na mieście",

5. Omówienie technik przyrządzenia posiłków,

6. Wypisanie zalecanych i opcjonalnych suplementów, wspomagających dietę,

7. Kilka uwag i wskazanie dotychczasowych błędów popełnianych w diecie

Nazwa usługi Cena brutto
Konsultacja dietetyczna osobista (czas trwania około 60 minut) 180zł
Konsultacja diety przez Skype ( czas trwania około 60 minut) 180zł
Pakiet intro rozpisanie diety i treningu z treningiem pokazowym (wersja osobista lub SKYPE) 400zł
Konsultacja on-line (drogą elektroniczną) 99zł
Pomoc przy zakupach produktów dietetycznych 180zł
Rozpisanie suplementacji (możliwość zamówienia suplementów wprost do domu) 80zł

Wiele osób pyta mnie, jakim ćwiczeniom zapewniłem sobie zwycięztwo w konkursie Men's Health. Odpowiadam im, że nie były to żadne specjalne ćwiczenia, gdyż tak naprawdę potoczny kaloryfer na brzuchu uzyskuję się, stosując odpowiednią dietę. Niestety dla osób, które lubią dobrze zjeść aż 70% sukcesu zależy od trzymania się zaleconej diety, która składa się z większej ilości posiłków dziennie w równych odstępach czasu, bez podjadania i zwracając baczną uwagę na rodzaj dostarczanych węglowodanów.

dobra dieta

owoce to antyutleniacze,ale także cukier owocowy-fruktoza

Nawet ciężki trening, odpowiednia suplementacja i najszczersze chęci mogą nie doprowadzić do zamierzonego celu, jeśli nie będą poparte odpowiednim zbilansowanym i dostosowanym indywidualnie planem odżywiania. Niektórzy nazywają to dietą, ale dieta często ma oddzwięk negatywny, a przecież zdrowe i zapewniające wszystkie niezbędne składniki do rozwoju tężyzny fizycznej jedzenie nie musi być obarczone wyrzeczeniami. 

Dzięki konsultacji dietetycznej będziesz mógł sam przygotowywać sobie łatwe i smaczne produkty, które zapewnią, że Twoje ciało przejdzie szybką metamorfozę. Ważne jest, by znać zasady działania naszego organizmu i na czym skupić się, by czuć się silnym, pełnym energii i być w dobrym nastroju. Nie jest niczym nowym stwierdzenie, że jesteśmy tym, co jemy. 

Twoim celem jest odchudzanie, przybranie na masie, czy po prostu zdrowe, zrównoważone odżywianie, trafiłeś na odpowiednią osobę, która w łatwy sposób odpowie na nurtujące Cię pytania i zaproponuje indywidualny plan odżywiania, który uzupełni Twój plan treningowy, by osiągnąć cel, jakim jest zdrowie i piękne, silne ciało.

Pamiętaj, że brzuch z okładki Men's Health tak naprawdę robimy w kuchni, więc nie zapomnij podejść do swojego celu kompletnie i zacznij właśnie od przekomponowania swojego stylu odżywiania!

MYPROTEIN

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|