TRENER PERSONALNY
en
facebook
youtube
instagram
prezent
trener_personalny_warszawa7trener_personalny_warszawa8trener_personalny_warszawa10trener_personalny_warszawa11trener_personalny_warszawa9trener_personalny_warszawa6trener_personalny_warszawa1trener_konsultacje_dieta_onilnetrener_personalny_warszawa2trener_personalny_warszawa4trener_personalny_warszawa3

Partnerzy

www.myprotein.pl

W Myprotein szczycimy się tym, że oferujemy naszym klientom najnowsze osiągnięcia w dziedzinie odżywek sportowych. Od ponad 10 lat jesteśmy liderami w dziedzinie innowacyjności produktowej, a przy tym dostarczamy naszym klientom szerokiej gamy produktów po przystępnych cenach. Na naszej stronie znajdziesz teraz ponad 350 produktów – dzięki temu gwarantujemy, ze niezależnie od Twoich celów czy uprawianej dyscypliny na pewno znajdziesz w naszej ofercie odpowiedź na swoje potrzeby. 

Nie uznajemy żadnych kompromisów, jak chodzi o jakość składników – stosujemy niezależne testy mikrobiologiczne. Stosujemy się do zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (Good Manufacturing Practice – GMP). Zbieramy próbki każdej partii naszych produktów. Nasze rzeczowe podejście leży u podstaw naszego sukcesu jako lidera europejskiego rynku odżywek. Z naszych usług korzysta obecnie ponad pół miliona wymagających klientów. By sprostać ich wymaganiom na całym świecie szukamy najwyższej jakości składników do naszych produktów

Bodylastics

www.bodylastics.com

BODYLASTICS to kompletny system stanowiący świetną alternatywę dla siłowni. Przewyższa on inne systemy treningu siłowego pod wszystkimi możliwymi względami, takimi jak: cena, mobilność, ilość ćwiczeń czy efektywność oraz możliwości wykorzystania.

BODYLASTICS to zestaw gumowych cięgien o różnym stopniu oporu z praktycznymi uchwytami i opaskami.

Komplet ten jest wszechstronny, ponieważ umożliwia przeprowadzenie treningu siłowego, wyszczuplającego, wzmacniającego oraz rozciągającego.

BODYLASTICS jest wykonane z lekkich materiałów, które zapewniają, że cały zestaw jest leciutki, bo waży nie więcej niż 2kg. Więc teraz jadąc nawet na urlop czy w podróż służbową nie trzeba rezygnować z treningu.

BODYLASTICS jest bardzo łatwy w użyciu. Gumy o różnym oporze zapewniają trening o różnym natężeniu. Dzięki zaczepom, kombinacja możliwych ćwiczeń zależy tylko od wyobraźni, siły oraz stopnia rozciągnięcia ćwiczącego.

Ja już korzystam z BODYLASTICS - zachęcam do tego i Ciebie, stwórz swoją własną siłownię w Twoim domu!

www.invmedia.pl

INV MEDIA to firma powstała w marcu 2010 roku w Warszawie. Od tego czasu nieprzerwanie zaopatrujemy biura w oryginalne / zamienne tonery i tusze do drukarek na terenie Warszawy oraz całego kraju. Stale poszerzając portfolio produktowe oferujemy naszym Klientom również urządzenia drukujące takie jak kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy oraz produkty IT/biurowe, niezbędne w każdym nowoczesnym biurze: niszczarki, laminatory, bindownice, artykuły biurowe, etc..


Jesteśmy niezależni, gdyż sami wybieramy naszych dostawców.

Za cel stawiamy sobie rzetelność, fachową pomoc, profesjonalizm, konkurencyjne warunki handlowe, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Współpracując z wiodącymi firmami kurierskimi oraz dysponując własną flotą pojazdów gwarantujemy terminową i możliwie najszybszą dostawę zakupionych towarów.

Z dnia na dzień poszerzamy ofertę tonerów i tuszy do drukarek. Staramy się również sukcesywnie budować narzędzia umożliwiające łatwiejszy kontakt z Klientami.

www.aktiv-sport.pl

Firma Aktiv Sport powstała w 2005 roku. Początki sprzedaży sprzętu sportowego sięgają roku 2001. Dzięki temu, że zaufało nam dużo klientów mogliśmy otworzyć nasz pierwszy sklep na ul. Na Skraju 109, w którym znajdziesz szeroki wybór sprzętu rowerowego i narciarskiego oraz fachową poradę w jego doborze. Rok 2010 zaowocował otwarciem drugiego punktu na ul. Wiertniczej 163 - Salonu firmowego rowerów marki Electra.

wyjatkowyprezent.pl

www.wyjatkowyprezent.pl

WyjątkowyPrezent.pl to pierwszy serwis w Polsce, który rozpoczął sprzedaż Voucherów na prezenty w formie przeżyć. Powstał w 2007 roku ramach CGB Sp. z o.o.

Obecnie poprzez stronę internetową można zakupić ponad 160 niezwykłych produktów - niespodzianek. Ich ofertę stale powiększają o nowe pomysły. 

Marzenia obdarowanych osób spełniają już w ponad 10 polskich miastach i ich okolicach m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Kielcach, Białymstoku i Częstochowie. Wkrótce oferta będzie również dostępna w kolejnych lokalizacjach. 

Możesz obdarować bliską Ci osobę treningiem personalnym ze mną. Pomyśl o swoich blikich i zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie. 

calypso

www.calypso.com.pl

Calypso działa na warszawskim rynku usług już od 10 lat. W 2000 roku, przy współpracy z firmą Reebok, powstał pierwszy, a w 2004 roku kolejny obiekt, w sieci: Calypso Fitness Club


W październiku 2009 roku w budynku Adgar Plaza przy ul. Postępu (Mokotów) powstał kolejny obiekt CALYPSO PREMIUM Fitness Club. Na ponad 2000 m.kw. znajduje się siłownia, sale do zajęć fitness, korty do squash, zaplecze Wellness, basen z wodą ozonowaną, kompleks saun oraz jacuzzi.

Kluby Calypso zlokalizowane są w strategicznych miejscach miasta, co zapewnia osobom, które mieszkają w różnych częściach Warszawy, równy dostęp do korzystania z ich usług: 
- budynek Europlex, ul. Puławska 17; 
- C.H. Wola Park, ul. Górczewska 124; 
- Adgar Plaza, ul. Postępu 17 A.

W klubie Calypso Europlex znajdują się: 
Siłownia; Sale do zajęć fitness, w tym oddzielna sala do spinningu; Sauny; Korty do squash’a i badmintona; Ścianka wspinaczkowa; Salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinet masażu.

www.agencjamerito.pl

Agencja Aktorska z Wytwórni Filmowej WFDiF przy ulicy Chełmskiej 21 w Warszawie. Jeden z największych impresariatów na rynku / 10 000 osób w każdym wieku: aktorzy, epizodyści, modelki, dzieci, hostessy, cudzoziemcy, sportowcy, muzycy, statyści

sport_on_468 x 60
MYPROTEIN

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|