TRENER PERSONALNY
en
facebook
youtube
instagram
prezent
trener_personalny_warszawa6trener_personalny_warszawa7trener_personalny_warszawa1trener_personalny_warszawa10trener_personalny_warszawa9trener_personalny_warszawa2trener_personalny_warszawa3trener_konsultacje_dieta_onilnetrener_personalny_warszawa11trener_personalny_warszawa8trener_personalny_warszawa4

Trening Bodylastics ® (tubing)

Bodylastics logo

www.bodylastics.com - tu kupisz swój zestaw

Bodylastics Strength Bands - elastyczne gumy do treningu siłowego w każdych warunkach. Idealne do treningu w domu !

Bodylastics to nie jest w zasadzie nowy pomysł, bo już wiele lat temu można było spotkać na siłowniach expandery lub gumy do ćwiczeń. Jednak dopiero wynalazek byłego kulturysty Blake’a Kassela z firmy Bodylastics przeniósł trening na gumach w zupełnie inny wymiar. Bodylastics to nie tylko sprzęt do ćwiczeń, który możesz zabrać ze sobą w podręcznej walizce wszędzie, gdzie tylko możesz sobie wymarzyć, ale także styl, w jakim chłopaki z Bodylastics pokazują, jak go wykorzystać. Na dołączonych do zestawu płytach DVD znajdziesz kompletne zestawy ćwiczeń dla mężczyzn i kobiet. Sprzęt, czyli gumy o różnym stopniu obciążenia od najlżejszych zielonych do najmocniejszych grubości palca pomarańczowych, uchwyty do zamocowania w drzwiach oraz uchwyty na kostki nie zajmują wiele miejsca i są lekkie, dlatego bardzo łatwo je przenosić.

 

Jeśli w Twojej hotelowej siłowni nie ma pełnego wyposażenie, zabierz ze sobą gumy, a będziesz mógł wykonać ponad 150 różnych ćwiczeń na wszystkie partie ciała-ich ilość ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. 

Nazwa usługi Cena brutto
Trening osobisty pojedyńczy (czas trwania około 60 minut) 150zł
Trening indywidualny w domu u klienta z dojazdem  od 150zł

*cena treningu osobistego w pakiecie jest niższa, więcej na: oferta trenigów

  • trening z Bodylastics 1

    Wiosłowanie z użyciem Bodylastics - ćwiczenie na plecy

  • trening z Bodylastics 2

    Uginanie na biceps przy użyciu Bodylastics

  • trening z Bodylastics 3

    Spięcia brzucha przy użyciu Bodylastics

tubingów Bodylastics korzystam podczas treningów z podopiecznymi, ale też sam urozmaicam swój trening, wplatając ćwiczenia z gumami między konwencjonalne ćwiczenia siłowe z użyciem sztangi, maszyn lub sztangielek. Bodźce, którymi są poddawane mięśnie znacząco różnią się od tych, które możemy uzyskać ćwicząc na wolnych ciężarach lub maszynie. Na gumach Bodylastics opór wzrasta wraz z rozciągnięciem gum, dlatego najtrudniejszym momentem w przeciweiństwie do konwencjonalnych ćwiczeń, jest ostatnia faza ruchu. Gumy elastyczne dlatego właśnie nadają się perfekcyjnie także do ćwiczeń izometrycznych. Zachowanie stałego, powolnego ruchu w fazie koncentrycznej ćwiczenia jest, ćwicząc na gumach Bodylastics, niezwykle wymagające i trudne. 

Zapoznaj się z kilkoma ćwiczeniami, które z powodzeniem możesz wykonać w każdym miejscu, gdy posiadasz gumy Bodylastics - zajrzyj do atlasu ćwiczeń dostępnego na mojej witrynie. 

Jeśli jesteś zainteresowany rozpisaniem kompletnego zestawu ćwiczeń w warunkach domowych, skontaktuj się ze mną, a przyjadę do Ciebie do domu i razem stworzymy Twoją własną salę ćwiczeń!

 

Bodylastics to również idealny sprzęt do treningu w plenerze lub w domu, który mogę wykorzystać właśnie z Tobą!

 

Zainteresowanych kupnem elastycznych gum do ćwiczeń Bodylastics zapraszam na stronę producenta www.bodylastics.com

Aby rozpocząć trening na bodylastics, wystarczy:

1. zamocować uchwyt do drzwi, przytrzaskując go po środku, tak by większa jego część była po drugiej stronie drzwi,

2. zamknąć drzwi (najlepiej jakby otwierały się one w przeciwnym kierunku), jeśli to możliwe, zamykając również je na zamek,

3. wybrać odpowiednie obciążenie z 6 dostępnych - możesz również łączyć wiele gum razem, by uzyskać zadowalający ciężar

4. przeplatając gumę przez uchwyt do mocowania do drzwi, zaczepić karabińczyki do uchwytu na ręce lub kostki

5. teraz jesteś już gotowy, by wykonać ponad 140 ćwiczeń na każde partie mięśniowe i dumnie możesz przyznać, że osiadasz swoją własną domową siłownię!

Bodylastics to nie są zwykłe tubingi, jakie często można spotkać w sklepie sportowym. Są bardzo wytrzymałe i bezpieczne dzięki systemowi, który uniemożliwia rozciągnięcie ich ponad ich wytrzymałość. Zwykłe tubingi posiadają też niewygodne rączki i nie mają możliwości zmiany chwytu. Bodylastics to aż trzy mozliwości chwytu: poprzez trzymanie gumowanej rączki, przyczepiając karabińczyk do uchwytu na kostkę lub bezpośrednio za tubing.

Poniżej przykładowy film, prezentujący technikę wykonywania ćwiczeń na Bodylastics - ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej - wyciskanie jednorącz:

MYPROTEIN

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|